U Zračnu luku Osijek u petak ( 2. lipnja ) je sletio prvi avion na novouspostavljenoj liniji između Osijeka i Londona
Ryanair, europski zračni prijevoznik broj 1, time je formalno najavlo povratak u Zračnu luku Osijek, i to pokretanjem nove linije za London u ljeto 2023., četiri leta tjedno.
S povratkom Osijeka u red letenja, i to prvi put od 2016., Ryanair će letjeti do/iz sedam zračnih luka u Hr...
Za nastavak čitanja pretplatite se na portal HrTurizam
Pretplatom dobivate mogućnost svaki dan čitati turističke poslovne vijesti, priče, trendove, analize, intervjue i kolumne iz hrvatskog turističkog poslovnog sektora.
Iza svakog autorskog članka stoje godine i godine iskustva, učenja te sati i sati provedeni u istraživanju, edukaciji i produkciji sadržaja.
Sve s ciljem kako bi vam isporučili potpune i provjerene informacije te donijeli širi kontekst turističkih vijesti i trendova.
To je vrijednost koju isporučujemo. Mi ćemo za tu vrijednost i dalje isporučivati kvalitetne turističke informacije kroz minimalno 1728 članaka godišnje.
HrTurizam - vaš izvor informacija iz poslovnog svijeta hrvatskog turizma.
Pretplatite se na sadržaj vodećeg turističkog b2b medija u Hrvatskoj.
Već imate korisnički račun?
Prijavi se
Premium