Pozicionirajući se na kartu vodećih destinacija kontinentalnog zdravstvenog turizma, Radoboj je ugostio treći po redu ForestFest.
Kroz trodnevni program koji je započeo stručnom konferencijom u Centru za prirodu Zagorje, manifestacija je uspješno spojila znanost, medicinski wellness i boravak na otvorenom.
Ovogodišnji ForestFest ponudio je savršen bijeg od gradske vreve, pretvarajući šumu u jedinstvenu učionicu, mjesto opuštanja i središte međunarodne rasprave o holističkom pristupu zdravlju.
Radoboj je ponovno bio središte susreta stručnjaka, zaljubljenika u prirodu, umjetnika i brojnih posjetitelja iz Hrvatske i inozemstva.
Prepoznatljiv projekt
Treće izdanje ForestFesta koji se održao od 12. do 14. lipnja 2026. godine, još je jednom potvrdilo kako ova jedinstvena manifestacija prerasta okvire lokalnog događanja te se profilira kao jedno od najznačajnijih okupljanja posvećenih šumskoj terapiji, zdravlju, održivom turizmu i boravku u prirodi u Hrvatskoj. Organizator festivala je Udruga Snaga šume, predvođena predsjednicom Jasnom Vukas.